Naar de inhoud
Soms ook heimwee, naar de homepage

soms ook heimwee, meestal goesting.

← De beste restaurants in Brussel waar je in 2025 volgens locals moet eten

7

Ons cijfer

← De beste restaurants in Brussel waar je in 2025 volgens locals moet eten

La Guinguette en Ville is een klein maar super charmant restaurantje in de Alhambra wijk van Brussel. Het is de zaak van Paul Delrez, al heeft die intussen het Belgische foodlandschap uitgespeeld en is hij de Spaanse lucht gaan opsnuiven. Als Paul niet op post staat, neemt zijn zus Claire de honneurs waar.

Waarom deze bistro zo goed is? Voor mij is het simpel. De garnaalkroketten zijn subliem, de ceviches geniaal en de wijn is heel lekker.

Het is zo'n plek die klein en charmant blijft, zonder franjes, en waar het eten het werk doet.

Zo werkt ons cijfer

Een cijfer is het oordeel van Soms Ook Heimwee, op 10. Zaken zonder cijfer zijn nog niet beoordeeld, niet slecht.

Zo werkt ons cijfer

Elke zaak krijgt een cijfer op tien.

Een cijfer is het oordeel van Soms Ook Heimwee, op 10. Zaken zonder cijfer zijn nog niet beoordeeld, niet slecht.

Ken jij een zaak die hier moet staan?

Stuur je tip →

Alle eetadressen en gidsen van Soms Ook Heimwee →

Nieuwsbrief · Wegwezen

Een brief vol goesting.

Een brief bij elk nieuw verhaal dat we de moeite vinden. We kiezen ze met de hand, dus niet bij elke post, en nooit spam.Bij elk verhaal dat we de moeite vinden, met de hand gekozen. Nooit spam.

Afmelden kan met één klik onderaan elke mail. Wat we bijhouden staat in het privacybeleid.Afmelden met één klik in elke mail. Privacybeleid.