Naar de inhoud
Soms ook heimwee, naar de homepage

soms ook heimwee, meestal goesting.

← Azoren reisgids: Slapen & eten op Sao Miguel en Pico (deel 2)

8

Ons cijfer

← Azoren reisgids: Slapen & eten op Sao Miguel en Pico (deel 2)

Saca-Rolhas Taberna is een tikkeltje duurder dan de rest, maar deze mag je op de Azoren niet overslaan.

Hier eet je de beste steak van het eiland, of die nu van een koe komt of van een uit de kluiten gewassen tonijn. Dat laatste had ik niet meteen verwacht, maar het werkt echt.

Het is een kleine zaak met maar tien tafeltjes, dus reserveren is de boodschap. Wie gewoon binnenwandelt, loopt een grote kans om met lege handen weer buiten te staan. Plan het dus vooraf in, en kom met honger. Het is zo'n plek waar je na je reis nog vaak aan terugdenkt.

Zo werkt ons cijfer

Een cijfer is het oordeel van Soms Ook Heimwee, op 10. Zaken zonder cijfer zijn nog niet beoordeeld, niet slecht.

Zo werkt ons cijfer

Elke zaak krijgt een cijfer op tien.

Een cijfer is het oordeel van Soms Ook Heimwee, op 10. Zaken zonder cijfer zijn nog niet beoordeeld, niet slecht.

Ken jij een zaak die hier moet staan?

Stuur je tip →

Alle eetadressen en gidsen van Soms Ook Heimwee →

Nieuwsbrief · Wegwezen

Een brief vol goesting.

Een brief bij elk nieuw verhaal dat we de moeite vinden. We kiezen ze met de hand, dus niet bij elke post, en nooit spam.Bij elk verhaal dat we de moeite vinden, met de hand gekozen. Nooit spam.

Afmelden kan met één klik onderaan elke mail. Wat we bijhouden staat in het privacybeleid.Afmelden met één klik in elke mail. Privacybeleid.